KONST / Oljemålningar / Oljemålning 11765239
nr 1176 5239
Axel Borg, Mansporträtt, 1800-tal, 62x52
Kondition: slitage, krackeleringar
Utrop:
8.000 kr
Såld:
5.000 kr
måndag 23 april 2018
kl 18:33:05
22/4 21:23:58
23/4 18:21:02
- Klassiska
23 apr
Klassiska
Läs mer om Klassiska